Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciąganie wgnieceń

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyciąganie wgnieceń

    Używane na allegro za 75 zł tylko trzeba poszukać bo drogie są dosyć ja nie mogłem znaleźć poniżej 100 zł :-P

  • #2
    Wyciąganie wgnieceń

    Witam,

    miałem małą przygodę z dzikiem. Efektem była pęknięta lampa, zderzak, błotnik do wymiany no i to co mi zostało czyli powgniatane drzwi. Dzik przetoczył się jedynie po drzwiach więc wgniecenia są płytkie a powłoka lakiernicza nie naruszona. Myślę że dałoby się metodą wyciągania wgnieceń poprostować trochę drzwi i tu proszę o pomoc czy ktoś może polecić dobrego fachowca w tym temacie z pomorza?
    1.6 102KM BFQ 2006r.+ LPG LR OMEGAS i 1.6 75KM AEE 2000r. Pb

    Komentarz


    • #3
      Nie wiem jak duże masz te wgniecenia, ale wiem że wyciągają takie małe (obicia drzwiami na parkingu) i musi to być gładka powierzchnia. Po dziku może być problem.
      Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

      _______
      Piotr

      Komentarz


      • #4
        Jakby co to na pograniczu podkarpacia i swiętokrzyskiego znam człowieka który nawet po dziku wgniecenia prostuje mistrz świata. Jeśli lakier jest nieuszkodzony to dobry szpec da radę.

        Komentarz


        • #5
          Wgniecenia są płytkie i tak jak pisałem wcześniej bez uszkodzonego lakieru. Problem polega na tym że są obok siebie. Dzik dostał lampą i błotnikiem w ryj a potem tylko się przetoczył po boku samochodu. Myślę że jeśli nie wszystkie to chociaż większość powstałych wgnieceń dałoby się wyciągnąć.

          Dzięki za speca z podkarpacia ale raczej taniej wyjdzie mi kupić używane drzwi i pomalować niż jechać cały kraj zapłacić kilka stów i wracać, dlatego pytam o speca z pomorza ewentualnie zachodniopomorskiego.

          Jutro cykne fotę i wkleje.
          1.6 102KM BFQ 2006r.+ LPG LR OMEGAS i 1.6 75KM AEE 2000r. Pb

          Komentarz


          • #6
            dagger86, a patrzyłeś tutaj: Forum - Octavia Club Polska :?:
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • #7
              Super, dzięki o to chodziło. Po świętach zacznę dzwonić.
              1.6 102KM BFQ 2006r.+ LPG LR OMEGAS i 1.6 75KM AEE 2000r. Pb

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X